Obchodní podmínky

Těmto obchodním podmínkám jsou nadřazeny veškeré platné zákony a vyhlášky, zejména pak Občanský zákoník, zákon na ochranu spotřebitele a zákon o ochraně osobních údajů. V případě nesouladu nebo neupravení v níže uvedeném je třeba postupovat dle platných zákonů a vyhlášek.

Prodávající:

Kateřina Hlaváčková

Žatecká 2434/1

Most 434 01

IČO: 71190163

Tel.: 732886178

e-mail: detskysvet@post.cz

 

Nákup na dálku – přes internet: 

Spotřebitel (kupující) bere na vědomí, že v souladu s ustanovením § 1829 občanského zákoníku, byla-li smlouva uzavřena při použití prostředků komunikace na dálku, má právo od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu a bez jakékoliv sankce do 14 dnů od převzetí plnění (zboží).

 

Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu prokazatelně doručeno do čtrnácti (14) dnů od  převzetí plnění (zboží), a to na adresu prodávajícího či na adresu elektronické pošty prodávajícího.

 

Spotřebitel bere na vědomí, že v případě odstoupení od smlouvy ponese náklady spojené s navrácením zboží.

 

Spotřebitel odpovídá  pouze za snížení hodnoty zboží, které vzniklo v důsledku nakládání s tímto zbožím jinak, než je nutné s ním nakládat s ohledem na jeho povahu a vlastnosti. Upozorňujeme že nedílnou součástí hodnoty zboží je i obal, visačky u oblečení, návody a další doplňky náležející ke zboží.

 

Doporučujeme: v případě že chcete využít možnost vrácení zboží ve 14 denní lhůtě, zašlete zboží na adresu dodavatele (ne na dobírku) a přiložte následující údaje:

 

1) informaci že odstupujete od kupní smlouvy v zákonné 14denní lhůtě

 

2) číslo bankovního učtu pro vrácení peněz.

 

 

Informace o zboží a ceně uváděné prodávajícím jsou závazné s výjimkou zjevné chyby. Ceny jsou prezentovány včetně všech daní a poplatků, kromě nákladů na doručení zboží. Cena za zboží zahrnuje též obal, dokumentaci, návody a další příslušenství dodané se zbožím.

 

Kupující je povinen zboží převzít a zaplatit. Kupujícímu se doporučuje, aby si zboží při převzetí co nejdříve překontroloval. Nepřevzetí zásilky nelze považovat za platné odstoupení o smlouvy.

 

Doklady patřící ke zboží pokud jsou součástí originálního balení zašle prodejce automaticky (návod apod.)

Paragon zašle prodejce na vyžádání dle zákona 455/1991 Sb.o živnostenském podnikání (živnostenský zákon) § 31 odst. (14)

 

Objednávky:

Objednávku je možno učinit jedním z následujících způsobů: prostřednictvím mimibazaru, e-mailem: detskysvet@post.cz.

Veškeré objednávky jsou považovány za závazné.

Objednávky většinou vyřizujeme obratem a zasílájaí prostřednictvím české pošty – 2x týdně. Způsob dopravy a platby si zvolí zákazník při objednávce.

Pokud nebudeme schopni objednávky vyřídit budeme Vás o této skutečnosti informovat prostřednictvím e-mailu (pokud ho uvedete).

 

Adresa – dodání:

Zboží bude doručeno na adresu uvedenou v objednávce-na mimibazaru, proto je třeba řádného vyplnění veškerých údajů, včetně telefonu a e-mailu v objednávce.

K ceně je připočteno poštovné dle níže uvedeného.

 

Platby a odběr:

Platbu za zboží můžete provést těmito způsoby:

* bankovním převodem

 

Odebrat zboží můžete:

* Poštou (dle výběru při objednávce)

* Osobně (pouze po platbě předem na účet, nejsme registrování k EET a tudíž nemůžeme přijmout platby v hotovosti.)

 

Storno objednávky:

Kupující má právo stornovat objednávku bez udání důvodu do 24 hodin od odeslání objednávky.

 

Reklamační řád:

Případné reklamace vyřizujeme dle reklamačního řádu, v souladu s Občanským zákoníkem a se Zákonem o ochraně spotřebitele.

 

Ochrana osobních dat:

Respektujeme vaše soukromí. Abychom vám mohli nabídnout plnohodnotné služby, potřebujeme znát některá vaše osobní data. Tato data chráníme před zneužitím a nebudou nikdy poskytnuty žádnému třetímu subjektu, s výjimkou přepravce.

Používáním tohoto internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o vás a vašich nákupech za výše stanovených podmínek.

Odesláním objednávky souhlasíte se zasíláním informačních emailů, můžete být informování o novinkách v našem e-shopu. Tyto informační emaily si můžete kdykoli odhlásit a nebudou vám pak zasílány.

Objednáním souhlasíte s výše uvedenými obchodními podmínkami.

 

ZPŮSOB DORUČENÍ:     

Doporučená zásilka (ČR) – platba převodem – drobné zás. do 5cm a 2kg – 60Kč

Doporučený. balík (ČR) – platba převodem  – nad 5cm, do 2kg – 85 Kč

Balíček do ruky(ČR) – platba převodem   – od 120,00 Kč – podle váhy (dle sazebníku ČP)

Obyčejná zásilka (ČR) – platba převodem – 30,-Kč – drobné zásilky do 500g a šíře 1cm (pouze na vlastní žádost)

Zboží expedujeme po připsání platby na náš účet.  Podle množství objednávek – 2x v týdnu.

 

Osobní odběr – Žatecká 2434/1, Most 434 01 nebo dle dohody. Pouze po uhrazení celkové částky na bankovní účet předem. Nemáme registraci k EET na přijímání plateb v hotovosti.

 

NA DOBÍRKU NEZASÍLÁME.

 

Děkujeme … Váš tým TOPkousky